Czy łazienka musi być cała w płytkach?

łazienka

Płytki do łazienki to chyba jeden z najpopularniejszych rodzajów urządzania wnętrz tego pomieszczenie. Właściwie nie ma domu, mieszkania, a nawet biura bez płytek w łazience. Czy jednak rzeczywiście trzeba „kafelkować” całą powierzchnię łazienki, jakie rozwiązanie sprawdzi się najbardziej do tego pomieszczenia?

Kładziemy płytki

Warto pamiętać, że trzeba mieć wprawę w układaniu kafelek. Najlepiej zatem, jeśli zajmie się tym ktoś, kto rzeczywiście bardzo dobrze radzi sobie z glazurą. Jeśli nie znamy nikogo ze znajomych, poprośmy fachowców. Źle ułożone kafelki pękają po czasie i trzeba wymieniać podłogę na nową. To, co jest istotne to fakt, że płytki  muszą być wyłożone na całą długość kabiny prysznicowej, to ona zatem wyznacza nam wysokość kładzenia płytek. Ważną informacją jest na pewno fakt, że należy użyć silikonu sanitarnego, gdyż jest to jeden z lepszych produktów, który przeznaczony jest w pełni do kładzenia w łazience. Nie przepuszcza wody i jest odporny na zawilgocenia.

Brak prysznica

Gdy natomiast w naszej łazience nie prysznica, możemy spokojnie położyć płytki do umywalki. Ta wysokość będzie wtedy jak najbardziej odpowiednia dla naszej łazienki. Pozostaje pytanie, gdzie szukać najbardziej odpowiednich produktów? Oczywiście z pewnością sprawdzą się te od renomowanych producentów.

Podobnie jest ze wszystkimi urządzeniami sanitarnymi. Jeśli szukamy, np. funkcjonalnych baterii do kabiny prysznicowej, dzięki której branie prysznica będzie przyjemnością lub jeśli zależy nam na znalezieniu baterii bidetowej, czy też baterii stojącej wannowej, możemy zajrzeć na stronę: www.vigourpolska.pl, tam znajdziemy sporo ciekawych propozycji. W sklepie tym możemy także bez problemu kupić, np. rozety do baterii oraz przedłużki do baterii. W zależności, czego szukamy. Armatura to niezwykle ważny element wyposażenia łazienki, tuż obok kafelek, ważne by była ona bardzo dobra i wysokojakościowa. Zobacz więcej na https://vigourpolska.pl/armatura/elementy-montazowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *