Funkcjonalna łazienka, czyli jaka?

łazienka

Wielu zadaje sobie pytanie, co oznacza termin „funkcjonalna łazienka”. W końcu kupując poszczególne elementy dekoracyjne do łazienki, czy wyposażając ją w podstawową armaturę, nasza łazienka będzie użytkowa! Nic bardziej mylnego! Owszem, będziemy mieli z czego korzystać, czy jednak będą to rozwiązania najlepsze, nie wiadomo. A na co zwrócić uwagę, aby stworzyć łazienkę całkowicie funkcjonalną i dostosowaną do potrzeb?

Funkcjonalny sprzęt do łazienki

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na sprzęty. Co to oznacza? Jeśli chcemy kupić armaturę odpowiednią do takiej łazienki, warto zdecydować się na baterię naścienną, która będzie pasować reszty łazienki. Co ciekawe, bateria naścienna jest naprawdę łatwa w obsłudze i nie zajmuje dużo miejsca. Jest to zatem rozwiązanie naprawdę optymalne. Bardzo ciekawym sprzętem jest także bateria stojąca z wyciąganą wylewką. Jej łatwa w obsłudze „rączka” wyciąga się, dzięki temu możemy z niej skorzystać, myjąc np. włosy. Po użyciu „rączka” chowa się do baterii  z powrotem. Wiele osób, myśląc o naprawdę funkcjonalnej łazience, przywołuje sobie na myśl armaturę, która będzie super łatwa w obsłudze. Taka z pewnością jest bateria automatyczna. Jest to specyficzna armatura, jednak coraz bardziej popularna. Działa na fotokomórkę i czujnik zbliżenia ciała. W momencie przybliżania ręki, bateria uruchamia się i leci woda. Z pewnością jest to przysłowiowy „must have” w łazience funkcjonalnej.

Nie zapominajmy również, że w funkcjonalnej łazience muszą być przedmioty, którymi naprawimy w razie potrzeby zepsute elementy armatury, czy części wymienne. Warto zatem mieć w swojej skrzynce majsterkowej kleszcze, klucze do odkręcania, a także różne części, np. przedłużki do baterii wannowej.

Gdzie szukać sprzętu?

Sporo różnych elementów, dodatków i sprzętu do łazienki, znajdziemy na stronie: https://www.vigourpolska.pl/. Na pewno będziemy mogli wybrać najbardziej odpowiednie rzeczy, wyżej wspomniane do typowe, funkcjonalnej łazienki z pomysłem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *